Pages Navigation Menu

Plecaki The North Face

Plecaki The North Face

Plecaki the North Face mogą się kojarzyć przede wszystkim z wyprawami wysokogórskimi i trekkingiem. Rzeczywiście marka ta dobrze znana jest wytrawnym podróżnikom. Jednak nie oznacza to, że producent popularnego sprzętu dla podróżników nie ma niczego do zaoferowania przeciętnym ludziom, którzy nie traktują chodzenia w wysokie góry jako sposobu na życie. Plecaki the North Face mają też swoje miejskie oblicze, dzięki czemu stają się znakomitym dodatkiem do codziennego życia.

Oczywiście miejskie plecaki tej marki różnią się znacząco od górskiej kolekcji. Co je łączy z podstawową linią North Face? Przede wszystkim znakomite wykonanie z materiałów najwyższej jakości i z wykorzystaniem najnowszych technologii. Plecaki miejskie tej firmy są też niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu, choć wydają się nieco droższe niż to, co można kupić w supermarketach, są one dobrą inwestycją na długie lata. Są też uniwersalne – równie dobrze mogą ich używać uczniowie i studenci, jak i osoby, które codziennie do pracy potrzebują zabierać ze sobą laptop lub inny sprzęt elektroniczny.

 

 

TNF-Banner-1e489

Marka North Face jest bardzo dobrze znana pasjonatom wspinaczki i wypraw wysokogórskich. Jednak w swojej ofercie firma ma także plecaki typowo miejskie, z których wiele może zainteresować uczniów i studentów. Plecak miejski North Face to bardzo dobra alternatywa dla klasycznych toreb czy plecaków, które zwykle wybierane są, by nosić zeszyty, książki i inne codziennie niezbędne drobiazgi.

Dlaczego w takim celu warto wybrać plecak marki North Face? Zdecydowanie największym atutem plecaków tej firmy jest świetnie zaprojektowany system nośny dopasowany do anatomicznej budowy kręgosłupa, dzięki czemu ciężar zapakowany do plecaka rozkłada się równomiernie. To szczególnie istotne w przypadku dorastającej młodzieży. Poza tym plecaki miejskie North Face charakteryzują się bardzo dobrze zaplanowanym wnętrzem, w którym znajdzie się miejsce nie tylko na książki i zeszyty, ale też specjalna kieszeń na tablet, smart fon czy inny sprzęt elektroniczny, którego często nie brakuje w plecakach nastolatków.

 

sklep explore.pl