Pages Navigation Menu

Plecak na rower – jaki wybrać?

Plecak na rower – jaki wybrać?

Plecaki rowerowe możemy posegregować na plecaki dla kobiet i dla mężczyzn. Plecaki te skupiają w sobie wszystkie cechy idealnego plecaka rowerowego. Wyposażone są w funkcjonalne rozwiązania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego rowerzysty.

 

 

 

Plecak rowerowy dla kobiet:

SL Deuter - dla kobietPlecaki oznaczone symbolem SL dedykowane są przede wszystkim kobietom, ale często spotykamy się z sytuacją, że mężczyzna o drobnej budowie ciała lub niskim wzroście wybiera plecaki z symbolem SL.

Deuter Bike One

Plecak przystosowany do kobiecej sylwetki min. krótszym systemem nośnym, krótszymi pasami nośnymi, bliżej siebie osadzonymi oraz węższymi – tak aby nie powodować obtarć. W damskich modelach pas piersiowy został specjalnie skonstruowany. Plecak posiada wysoko wentylowany pas biodrowy i miękko wyściełane pasy nośne, a zastosowana płynna regulacja paska piersiowego w łatwy sposób umożliwia właściwą regulację. Zastosowany Airstripes System od środka usztywniono aluminiowymi szynami. Wewnątrz plecaka znajduje się wyjmowana karmiatka. Na dnie plecaka znajduje się chowany pokrowiec przeciwdeszczowy.

Plecak Deuter Bike One

 

 

 Plecak rowerowy dla mężczyzn:

Deuter plecak na rower

Systemy nośne:

Deuter System nośny

Aircomfort – Konstrukcja siatki oddzielającej plecy od plecaka – Deuter Aircomfort System, zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, ponieważ wilgotne powietrze zostaje swobodnie odprowadzone w 3 kierunkach.

Airstripes – Ten specjalny system, stworzony z myślą o rowerzystach, znalazł również zastosowanie w plecakach miejskich. Wykonany jest z dwóch konturowanych pasów ze specjalnej pianki pokrytej tkaniną Mesh. Struktura wyżłobionej pianki umożliwia swobodną cyrkulację powietrza na 80 procentach powierzchni pleców.

Shield – Shield System stosowany w plecakach rowerowych – Attack, to protektor w plecaku, który instynktownie chroni plecy każdego miłośnika podniebnych grawitacji. Plecaki z Shield System posiadają certyfikat jakości i bezpieczeństwa TUV/GS.

 

Akcesoria:

Apteczka deuterapteczka wykonana z materiału odpornego na mechaniczne uszkodzenia. Z zewnątrz wyposażona w wygodną rączkę. Na zewnątrz szlufka do podczepiania. Otwierana szerokim rozpięciem, umożliwiającym dostęp do całego wnętrza.

 

 

 

 

 

Bukłak Deuter StreamerBukłaki na wodę i płyny izotoniczne to skuteczny system ciągłego nawadniania. Wykonane z opatentowanego materiału, który przy zachowaniu odpowiedniej dbałości, przez wiele tygodni zachowuje świeżość wody i nie pozwala na rozwijanie procesu gnilnego wewnątrz. Picie następuje poprzez przekręcenie ustami ustnika i lekkie naciśnięcie.

Deuter bike

sklep explore.pl