Pages Navigation Menu

Duży plecak – jaki wybrać?

Duży plecak – jaki wybrać?

Deuter Aircontact to jedna z najpopularniejszych linii w bogatej ofercie tej znanej niemieckie marki. Co łączy wszystkie plecaki Daircontact-pro-diagrmeuter Deuter Aircontact? Przede wszystkim innowacyjny system cyrkulacji powietrza oraz odprowadzania wilgoci. Jak to działa? Dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom i materiałom plecak przepuszcza powietrze ale nie przepuszcza wilgoci. Jest całkowicie wodoodporny, a także sprawia, że plecy nie pocą się. Dzięki temu Deuter Aircontact sprawdza się nawet w największe upały i podczas wyjątkowo intensywnych wycieczek. Poza tym podobnie jak inne plecaki marki Deuter także modele z tej linii zaprojektowane sa w sposób bardzo przemyślany i z dbałością o detale mające wpływ na komfort użytkowania. Dzięki temu do zawartości plecaka można dostać się od góry i od dołu. Ponadto wszystkie modele Deuter Aircontact  mają system kieszeni ułatwiających dobre uporządkowanie bagażu. Na uwagę zasługuje też elastyczny i innowacyjny system nośny o wielu możliwościach indywidualnego dopasowania do użytkownika.

 

aircontact pro 70 + 15

Deuter Aircontact pro 70 + 15 to innowacyjny plecak dla wymagających turystów i podróżników. Przede wszystkim plecaki Deuter Aircontact pro 70 + 15 jest przeznaczony na poważne wyprawy podczas których konieczne jest noszenie większej ilości rzeczy a obciążenie niebezpiecznie rośnie. Dlatego projektanci skupili się na tym, by skonstruować mocny i elastyczny system nośny, który współgra z anatomią kręgosłupa i nie powoduje nadmiernego obciążania go .Efektem poszukiwań innowacyjnych rozwiązań jest system Vari Flex, który występuje we wszystkich plecakach Deuter Aircontact, dzięki czemu elastyczny pas biodrowy pozwala odciążyć górne partie kręgosłupa, a my zachowujemy stabilność nawet podczas stromych podejść i zejść. Dodatkowo plecak Deuter Aircontact pro 70 + 15 ma znakomity system odprowadzania wody. Co to oznacza w praktyce? Nigdy więcej mokrych plam potu na plecach! O tym podróżnicy marzyli od dawna. Precyzyjny system regulacji systemu nośnego zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

 

Deuter w swojej ofercie posiada także inne pojemności plecaków turystycznych, seria Aircontact Pro to najwyższa półka plecaków, pełną ofertę Deuter można obejrzeć tutaj.

sklep explore.pl