Pages Navigation Menu

Buff to nie tylko chustka na głowę

Buff to nie tylko chustka na głowę

Każdy, kto ceni sobie praktyczne i funkcjonalne rozwiązania z pewnością będzie bardzo usatysfakcjonowany, gdy pozna chusty Buff. Czym jest Buff? Są to
tak  zwane chustki wielofunkcyjne, a wiec kawałek materiału o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Przede wszystkim chustka Buff dzięki temu, ze mają formę okrągłej w przekroju tuby mogą tworzyć wygodny komin lub szalik. Buff może być też noszony na przykład jako kominiarka, dlatego po tego rodzaju gadżet chętnie sięgają na przykład osoby jeżdżące na rowerach lub trenujące bieganie w sezonie zimowym. Ponadto jednak chusty Buff to przede wszystkim nakrycie głowy. Z chustka na głowę można bardzo szybko uformować na przykład czapkę, można chustę nakładać na głowę na naprawdę wiele sposobów. Kobiety często noszą te kolorowe chustki jako letnie uzupełnienie wygodnej fryzury – Buff to może być opaska albo zastąpi gumkę do związywania włosów w kucyk. Warto przy tym zaznaczyć, że chustki Buff sa nie tylko uniwersalne i bardzo starannie wykonane, ale charakteryzują je też oryginalne wzory i bajecznie bogata kolorystyka.

Howtowear

 

Choć chusty Buff powstały jako element stroju osób uprawiających sporty ekstremalne, a przede wszystkim dla twardych mężczyzn jeżdżących na motocyklach, dziś noszą je wszyscy i wcale nie trzeba należeć do żadnej subkultury, by z Buff czuć się dobrze. Jak zatem nosić chusty Buff? Przede wszystkim warto zakładać je wtedy, gdy uprawiasz różnego rodzaju sportu. Na przykład Buff zawiązany wokół nadgarstka nie tylko wygląda dobrze, ale jest bardzo praktyczny, jeśli chodzi o ocieranie potu podczas treningu. Dzięki specjalnej technologii uodparniającej tkaninę na pochłanianie zapachów chusty Buff sprawdzają się w tej roli o wiele lepiej, niż na przykład popularne wśród sportowców frotki. Warto tez zaopatrzyć się w chustka na głowę z letniej kolekcji, które sa wzbogacone o skuteczne filtry przeciwsłoneczne, szczególnie, jeśli dużo ćwiczysz na świeżym powietrzu lub wybierasz się na plaże z plecakiem. Wówczas chustka na głowę tworzy modne i wygodne nakrycie, które dodatkowo chroni włosy przed negatywnym wpływem promieni słonecznych.

chustka na głowę

sklep explore.pl